Majówka to czas, kiedy wszyscy myślimy tylko o tym, aby odpocząć, zrelaksować się i spędzić przyjemnie czas. Może będzie to czas spędzony z najbliższymi przyjaciółmi na jakiejś działce, przy grillu.

Może wybierzecie się gdzieś całą rodziną na rowerowy wypad a może chcecie pobyć tylko sam na sam ze swoją najbliższą osobą – mężem lub partnerem. Majówka w pałacu to idealny moment na to, aby zrobić sobie romantyczny i miły wypad.

Pałac Domaniowski zaprasza Was do skorzystania ze swojej oferty. Na ten piękny, wiosenny, ciepły okres mamy specjalną ofertę, dzięki czemu majówka w pałacu będzie doskonałym pomysłem. Nasz pałac znajduje się w pobliżu Warszawy i Radomia, w bardzo ciche i spokojnej okolicy. Nie zabraknie Wam tutaj na pewno bliskości natury, która jest tutaj taka cicha, czysta i pachnąca. W bardzo bliskiej odległości znajduje się u nas Zalew Domaniowski, gdzie we dwójkę będziecie mogli wybrać się na romantyczny spacer. Przede wszystkim warto jednak zapoznać się z naszymi odnowionymi wnętrzami.

Pałac Domaniowski to luksusowe wnętrza, gdzie każdy z Was może zagościć. Dla każdej pary mamy romantyczną kolację z lampą winą, na którą podamy Wam naprawdę smakowite i z wielką starannością przyrządzone dania. W tle będzie leciała cicha i nastrojowa muzyka. W naszej specjalnej ofercie cenowej mamy dla Was noclegi w pokojach premium. Za dodatkową opłatą możemy Was przenieść do apartamentów. Do tego wszystkiego każdy z Was będzie miał nieograniczony dostęp do Strefy Wellnes, gdzie znajduje się między innymi sauna fińska.

Oferujemy Wam również SPA dla dwojga. W miłych okolicznościach zapomnicie co to zmęczenie. Nasi pracownicy zadbają o Wasze odprężenie oraz całkowity relaks. W wolnej chwili będziecie mogli wybrać się na spacer po cudownej okolicy, aby zapoznać się z urokami południowego Mazowsza. Cisza oraz spokój sprawią, że spędzicie w naszym pałacu naprawdę niezapomniane chwile. Mamy nadzieje, że będziemy mogli Was gościć podczas każdej Majówki. Zapraszamy do odwiedzin w naszej pięknej placówce.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × cztery =