Walentynki to bardzo ważny dla wielu par okres, warto zatem zadbać o to, aby zawczasu zapewnić swojej ukochanej osobie jakąś niespodziankę tego dnia. Dobrym pomysłem może okazać się między innymi zabranie jej na krótką wycieczkę w jakieś urokliwe miejsce. Miejsce, które choćby w maleńkim stopniu stwarza romantyczną atmosferę dla zakochanych.

Jakie miasta w Polsce nadadzą się do tego rodzaju atrakcji?

Chyba jednym z najbardziej kojarzonych jako miasto dla zakochanych miejsc jest Wrocław. Urocze miasto z małym ryneczkiem i szeregiem bardzo prostych, ale znaczących dla zakochanych atrakcji, jak zostawianie swojej kłódki z inicjałami pary na moście.

Jednakże Polska to także inne piękne miasta, które idealnie sprawdzą się praktycznie zawsze, a już podczas kolacji z ukochaną osobą szczególnie. Na wyróżnienie w tej kwestii zasługuje:

  • Kraków, w którym główne atrakcje to Stare Miasto, Sukiennice, Zamek Królewski i Barbakan, a także Smok Wawelski.
  • Malbork – największe atrakcje to między innymi zamek krzyżacki, muzeum zamkowe, park dinozaurów, czy też cmentarz Mennonicki.
  • Hel – słynie szczególnie z latarni morskiej, fokarium, muzeum Obrony Wybrzeża, jak również muzeum Rybołówstwa.

Można tym samym połączyć przyjemne z pożytecznym i w trakcie takiego wyjazdu również, co nieco pozwiedzać. Najpiękniejsze miasta w Polsce wciąż czekają na ich odkrycie…

Gdzie najlepiej się zatrzymać?

Jeśli, już planujesz wypoczynek walentynkowy z ukochaną osobą – podaruj jej wyjątkowy komfort, o jakim nawet jej się nigdy nie śniło. Taki komfort pobytu w jakimkolwiek wybranym przez Ciebie mieście z pewnością gwarantuje Ci sieć hoteli AMW Hotele.

Zatrzymaj się w Hotel Royal w Krakowie, spędź cudowne chwile w hotelu Cassubia na Helu i zakochaj się ponownie, będąc w Hotel Dedal w Malborku.

AMW HOTELE to sieć hoteli, które zostały umiejscowione w najpiękniejszych miejscach w Polsce. W naszej ofercie znajduje się między innymi naprawdę szeroka baza noclegowa i konferencyjna, która z całą pewnością sprosta naszym wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + piętnaście =