Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Wybierając się na kilka dni do Krakowa w celach biznesowych czy też turystycznych warto znacznie wcześniej zarezerwować miejsce w hotelu. Miasto co roku odwiedza wiele osób z Polski i zza granicy, dlatego też czasem trudno jest na ostatnią chwilę znaleźć pokój o odpowiednim standardzie.

Rezerwacja z kilkutygodniowym wyprzedzeniem pozwoli nam cieszyć się komfortem w niskiej cenie. Bardzo korzystnie bowiem wypadają obecnie oferty first minute. Zazwyczaj poszukiwania hotelu rozpoczynamy od wpisania w dowolną wyszukiwarkę słów „hotel Kraków”. Jest to oczywiście dobry i sprawdzony sposób, ale lepiej skorzystać z portali, które mają oferty wielu takich obiektów. Na tego typu stronach jest wiele ciekawych funkcji, które ułatwią nam wyszukiwania. Można tam bowiem skorzystać z filtrów, dzięki czemu znajdziemy idealny hotel. Będziemy też od razu wiedzieć ile w konkretnym obiekcie jest jeszcze wolnych pokoi oraz w jaki sposób można skorzystać z najniższej ceny.

Warto wybierać hotele, w którym można za wszelkie usługi zapłacić kartą kredytową. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale także bezpieczne rozwiązanie. W przypadku niezrealizowanie usługi to bank odda nam pieniądze, które następnie samodzielnie wyegzekwuje od hotelu. Niektóre obiekty nie wymagają przy rezerwacji wpłaty za cały pobyt, a jedynie konieczne jest podanie danych karty kredytowej w celu zablokowania środków, jeśli wpłata nie zostanie dokonana na miejscu.

Świetnym przykładem może być tu Hotel Royal, który posiada obydwa rozwiązanie. To klient decyduje, z jakiej opcji chce skorzystać. Wiele osób ma różne potrzeby, dlatego też każdemu spodoba się inny hotel. Jedni bowiem lubią ciszę i spokój, dlatego też wybierają obiekty zlokalizowane na obrzeżach miasta lub całkowicie poza miastem, a inni wolą mieszkać w centrum, gdzie wokół znajduje się wiele restauracji, sklepów oraz punkty usługowe. Wybierając się więc do Krakowa warto określić sobie najpierw swoje cele oraz potrzeby. W ten sposób znajdziemy hotel, który w pełni będzie dopasowany do naszych oczekiwań.

HoteleWAM - Hotel Royal, Kraków