Kraków to miasto, w którym można znaleźć niezliczoną liczbę restauracji, kawiarni, barów, kafejek czy bistro. Co chwilę powstają nowe miejsca, które albo obrastają miejską legendą, bo piszą o nich na swoich blogach wpływowi blogerzy czy dziennikarze, albo przypadają bez pamięci, niezauważone w tłumie innych ciekawszych propozycji.

To, co decyduje o tym, że dane miejsce przetrwa na kulinarnej mapie miasta, to na pewno pyszne jedzenie oraz piękny wystrój wnętrza lub ciekawa atmosfera. Kraków to miasto studenckie, ale też bardzo popularny kierunek dla turystów z zagranicy, którzy chcą poznać polską, tradycyjną kuchnię. Zatem w mieście obronią się knajpy z tańszym jedzeniem, jak i drogie restauracje z wyszukanym i klasycznym menu.

Restauracja w Krakowie

Kiedy odwiedzamy nowe miasto albo zwyczajnie chcemy wybrać się na obiad lub kolację tam gdzie mieszkamy, zwykle posiłkujemy się opiniami o restauracjach, przeczytanymi w internecie lub zasłyszanymi od znajomych. Polacy są coraz bardziej świadomi w sprawach kulinarnych, zależy im by jedzenie było dobrej jakości, a także aby do jego przygotowywania użyć świeżych składników. Nikt nie chce wydawać pieniędzy na posiłek w restauracji, który będzie niesmaczny lub nieświeży. Zatem polecane jedzenie w Krakowie to obowiązkowy punkt, który w internecie powinni sprawdzić ludzie zainteresowani jadaniem na mieście. Czytając opinie możemy zminimalizować ryzyko wybrania się do restauracji, która okaże się kompletną porażką.

Restauracja Pod Baranem Kraków

Jedną z restauracji, które warto mieć na celowniku wybierając się do Krakowa jest restauracja Pod Baranem. Miłośnicy kuchni polskiej delikatnie unowocześnionej znajdą tam ogromny wybór pysznych danie W przystępnych jak na Kraków cenach. Przekąski, pyszne świeże zupy, wyszukane mięsa to coś, czego nie warto sobie odmawiać wstępując w progi restauracji Pod Baranem. Miła i przytulna atmosfera tego miejsca zaprasza zarówno na uroczysty niedzielny obiad, jak i kolację w środku tygodnia. Syte brzuchy oraz doskonałe humory gwarantowane.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 3 =