Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Gdynia to piękne miasto, w którym znajduje się bardzo dużo obiektów godnych uwagi. Wiele osób zatrzymuje się w Gdańsku i Sopocie nie doceniając walorów tej pięknej, turystycznej miejscowości. Jest to z jednej strony dobre, szczególnie dla osób, które szukają tanich noclegów.

Kilka kroków od obleganego Gdańska jest bowiem luksusowy Hotel Neptun , w którym turyści znajdą pokoje w rozsądnej cenie. Za ten sam standard w pozostałych miastach trzeba zapłacić dwa razy więcej.

Wybierając się na wczasy do Gdyni warto sobie wcześniej przygotować plan zwiedzania. Pół dnia warto sobie przeznaczyć na spacer Bulwarem Nadmorskim, gdzie można podziwiać piękne widoki i pooddychać świeżym, nadmorskim powietrzem. Będąc w tym mieście koniecznie trzeba zobaczyć statki ORP Błyskawica oraz Dar Pomorza. To obowiązkowy punkt każdej wycieczki. Ciekawym miejscem jest też Skwer Kościuszki. Ponadto w Gdyni znajdują się też liczne muzea.

Trójmiasto to piękny nadmorskie okolice, które nie tracą na uroku. Jest tu wiele atrakcji dla turystów zarówno tych samotnych, par, jak i rodzin z dziećmi w każdym wieku. W dzień można leżeć sobie swobodnie na plaży, a w nocy przechadzać się po restauracjach, barach, pubach i dyskotekach. Życie nocne w okresie letnim trwa w najlepsze. Często ostatni klienci opuszczają lokale dopiero o 6:00 nad ranem, więc nie da się ukryć, że w samym centrum panuje wielki gwar. Jeśli przyjeżdżamy tu, aby wypocząć i się zrelaksować to warto wynająć pokój w hotelu, który znajduje się na uboczu, a nie w samym centrum.

Nikt z nas nie ma przepisu na udane wakacje. Dobry wybór hotelu oraz wcześniej skrupulatnie zaplanowane wycieczki mogą sprawić, że będziemy zadowoleni z wyjazdu. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że pogoda nad naszym polskich morzem jest kapryśna, więc warto wybrać takie miejsce noclegowe, które w razie niepogodny zapewni nam jakiś atrakcje. Na pewno takim obiektem jest Hotel Neptun oferujący różnorodne animacje dla dzieci i dorosłych.