Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Tani hotel w Warszawie – to brzmi wręcz nieprawdopodobnie. Warszawa, jako jedno z najdroższych, polskich miast posiada swoje standardy. Mimo wszystko możliwe jest znalezienie w stolicy względnie taniego hotelu, spełniającego podstawowe standardy.

Jednogwiazdkowy Hotel Belwederski jest niezwykle atrakcyjny cenowo. Koszt pokoju dwuosobowego lub jednoosobowego wynosi 150 złotych. Biorąc pod uwagę możliwość noclegu w Warszawie, oferta ta jest niezwykle korzystna. Hotel Belwederski jest przyzwoitym hotelem w stolicy, idealnym na każdą kieszeń. Niewątpliwym plusem obiektu jest jego lokalizacja, dzięki której goście mają blisko do kluczowych miejsc Warszawy – takich jak Łazienki, Stare Miasto czy Belweder. Dodatkowo z hotelu można szybko dojechać do Portu Lotniczego czy Centrum Biznesu na Mokotowie.

(ZOBACZ: Z Warszawą na Ty!)

Baza noclegowa hotelu jest duża – obiekt oferuje 234 pokoje z łazienkami typu standard, co przy proponowanej cenie stanowi atrakcyjną ofertę. W hotelu znajduje się restauracja, która serwuje śniadania, jest strzeżony parking, kiosk internetowy, sala gier w której do dyspozycji gości jest bilard, darts’y, piłkarzyki oraz stół do ping-ponga. Dodatkowo, co rzadko spotykane, klienci mogą zabrać do hotelu swojego pupila, a koszt pobytu zwierzęcia, to jedynie 20 złotych. Ponadto hotel posiada dostęp do bezprzewodowego wi-fi oraz pokoje dla osób niepalących.

(ZOBACZ: Biznes dzieje się nie tylko w Warszawie)

Belwederski na hotelowej mapie Warszawy jest jednym nielicznych obiektów w taki niskiej cenie. Zazwyczaj za dobę w stolicy trzeba zapłacić około 200 złotych i to w hotelu o porównywalnym standardzie. W Warszawie jest coraz mniej hoteli jednogwiazdkowych, a ich miejsce zaczynają zajmować dużo tańsze hostele, a dla bardziej wymagających gości powstają luksusowe obiekty z kompleksami SPA.