Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca na konferencję w Warszawie warto dokładnie przemyśleć czego oczekujemy od interesującego nas obiektu. Ostateczna rezerwacja uzależniona jest od kilku czynników – wszystkie mogą okazać się decyzyjne. Dzięki naszym wskazówkom nie będziesz musiał martwić się czy uczestnicy spotkania będą zadowoleni!

Określ cel przedsięwzięcia

Nie zawsze konferencja dotyczy nowych kontraktów firmowych. Często jest to zwyczajne spotkanie, które ma na celu określenie dalszych kroków firmy w kierunku jej rozwoju. W pierwszym przypadku, mając na uwadze renomę swojego przedsiębiorstwa, warto zdecydować się na miejsce o wyższych standardach (najlepiej jeśli będzie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta). W przypadku drugim wystarczy rezerwacja urokliwego obiektu o klasycznych standardach na obrzeżach miasta.

Pamiętaj! Stolica daje naprawdę ogromne możliwości i szeroki wybór miejsc, w których możesz zorganizować spotkanie biznesowe o różnym charakterze. Zwróć jednak uwagę na to, że Warszawa jest miastem, do którego każdego dnia tłumnie przybywają przedsiębiorcy z całej Polski. Nigdy nie zostawiaj rezerwacji hotelu lub obiektu konferencyjnego na ostatnią chwilę.

Dowiedz się wszystkiego na temat standardów wykończenia pokojów

Wielu przedsiębiorców organizuje konferencje trwające kilka dni. Niektórzy uczestnicy przyjeżdżają z daleka a wówczas należy zapewnić im również nocleg. W pokojach muszą znajdować się własne łazienki, wygodne łóżka, podstawowe akcesoria pielęgnacyjne (na przykład ręczniki) a także dostęp do sieci internetowej i telewizja.

Wyślij zapytanie do kilku obiektów

Porównaj ceny z warunkami jakie oferują. Czasami najdroższa opcja wcale nie musi okazać się najlepszą. I znów apelujemy w tym miejscu o to, aby rezerwować wolne miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli to możliwe przejrzyj również strony internetowe interesujących Cię hoteli. Zwracaj uwagę na detale, do których zaliczają się chociażby kolory, przestrzenność i rozstawienie pomieszczeń. To wszystko może wpłynąć na samopoczucie uczestników spotkania a jeśli jest to konferencja mająca na celu nabycie nowych kontrahentów wprawienie ich w dobry nastrój stanowi połowę sukcesu!

Nie podejmuj pochopnych decyzji

Często przedsiębiorcy działają pod wpływem impulsu. Wydaje im się, że hotel, który na pierwszy rzut oka spełnia ich wszystkie oczekiwania jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Niejednokrotnie już zdarzyło się, że tak nieroztropne podejście kończyło się dużym rozczarowaniem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 3 =