Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Choć Radom nie jest miastem typowo turystycznym to znajduje się tam wiele obiektów hotelowych o różnym standardzie. Jest w czym wybierać, zwłaszcza że ceny są dosyć niskie.

Wiele osób właśnie w takich miejscach organizuje wesela, urodziny, konferencje czy też inne imprezy. Wiąże się to głównie z tym, że można tam od razu zapewnić gościom nocleg. Poza tym obiekty są tak eleganckie, że nie trzeba się wstydzić za obdarte ściany czy odpadający tynk tak jak w innych lokalach.

W ostatnim czasie wielką popularnością cieszył się Hotel Iskra. Niepozorny obiekt, którego nazwa niezwykle rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet jest nie tylko bardzo ekskluzywnym miejscem, ale również posiada doskonałą obsługę i jedną z lepszych restauracji w mieście. Każdego dnia przybywa tam wielu klientów nie tylko po to, aby wynająć pokój, ale również w celach konsumpcyjnych.

Każdego roku konferencje w Radomiu odbywają się w większości właśnie we wspomnianym hotelu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ze strony organizatorów. Mogą bowiem wybranym gościom zapewnić nocleg, nawet gdy prelegent nie zgłaszał wcześniej takiej potrzeby. Poza tym jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym nie trzeba zamawiać obsługi cateringowej, a jedynie skorzystać z usług hotelowej restauracji. Naprawdę jest wiele pozytywnych stron takiego wyboru.Organizatorzy wesel również cenią sobie sale, które są zlokalizowane w hotelach. Zazwyczaj bowiem są one bardzo ekskluzywne, tak samo jak całe otoczenie hotelu. Goście mogą swobodnie odświeżać się w swoich pokojach czy też odpocząć przed kolejnym etapem weselnej zabawy. Poza tym mogą pozostawić swoje auta w domu, dzięki czemu taka impreza będzie dla niech naprawdę udana.

Hotel to idealne miejsce na każdą uroczystość. Zazwyczaj takie obiekty mają kilka sal do wyboru, dzięki czemu nie musimy płacić za puste przestrzenie. Mniejsze, bardziej kameralne salki wspaniale sprawdzają się również podczas szkoleń tematycznych czy spotkań biznesowych. Większe natomiast przeznaczone są na wesela, sympozja i konferencje. Serdecznie polecam:

HoteleWAM - Hotel Iskra, Radom