Ocena: 5 out of 5 stars (5 / 5)


Konferencje organizowane w dużych miastach wymagają idealnej oprawy. Wiąże się to głównie z tym, że przybywają na nie media nie tylko lokalne, ale również z całej Polski. Nie wystarczy ustawić stolików czy mównicy oraz krzeseł dla gości. Trzeba zorganizować odpowiednie nagłośnienie oraz sprzęt.

Czasem można liczyć na pomoc osób, które wynajmują sale, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Osoba prowadząca takie spotkanie musi być dobrze przygotowana do swoje roli. Nie może być to człowiek, który nie jest związany z daną branżą.

Radom to spore miasto, ale tak naprawdę nie ma tam wiele sal, w których można zorganizować sympozjum czy też konferencję. Nie warto wynajmować obiektów, w których na co dzień odbywają się wesela, ponieważ to budzi złe skojarzenia. Lepiej decydować się na prestiżowe miejsca, jakim jest np. Hotel Radom. Jest tam bowiem wiele sal do wyboru, dzięki czemu możemy wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania. Jak powszechnie wiadomo konferencje w Radomiu odbywają się dosyć często. Ich tematyka jest zróżnicowana. Często informacje o nich można przeczytać w lokalnej prasie. Zapraszane są na takie imprezy osobistości, dzięki czemu można poznać ciekawe poglądy różnych osób na wiele spraw, które dotykają nas na co dzień. Można również pozyskać wiedzę bezpośrednio od specjalistów.

Jeśli decydujemy się na samodzielna organizację konferencji ważne jest to, aby nie tylko wynająć elegancką salę, ale również zapewnić gościom catering lub chociaż kącik kawowy. Jest to bardzo istotne. Ważna jest też obsługa techniczna, która w razie jakiejkolwiek awarii sprzętu szybko i skutecznie usunie problem.

W przypadku zaproszenia wielu prelegentów spoza miasta obowiązkowo musimy zapewnić im nocleg. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc zorganizowanie tego typu spotkania w hotelu. Dzięki temu zapewnimy osobom odczytującym referaty komfort i wygodę, a ponadto zapłacimy znacznie mniej za wynajem pokoi. Często bowiem w ofercie danego hotelu znajdują się pakiety konferencyjne np. w Hotel Iskar.

Oferta konferencji dostępna po kliknięciu w logo hotelu. Serdecznie zapraszam

HoteleWAM - Hotel Iskra, Radom